هی می‌خوام بیام بنویسم ولی حس می‌کنم چیز خاصی برای نوشتن ندارم! ولی الان به ذهنم رسید که در مورد دکتر ارفعی بنویسم!

هفته پیش تقریبا یه دورهمی ساده بود که ورودی‌های ۹۸ فیزیک قرار بود با چنتا از اساتید دانشکده گپ بزنن و خب منم رفتم نشستم که ببینم چی میگن!
همینجوری در حال پرسش و پاسخ بودن، و یهویی دیدیم استاد ارفعی که سابقه کار خیلی زیادی دارن، از پله‌ها اومدن پایین و ما همه بلند شدیم و ایشون خیلی متواضعانه گفتن که بشینیم و براشون بلند نشیم، ولی خلاصه اومدن و تو جمع ما نشستن و یه مقداری صحبت کردیم یه چیزی در حد یک ساعت و خورده‌ای!!!

از استرینگ تئوری گفت و اینکه یه فیزیکدان نظری الان به چه کاری مشغوله و .

برام سوال پیش اومد و ازش پرسیدم که کلی از عمرش رو صرف استرینگ تئوری کرده و در نهایت ممکنه یه روزی بفهمیم که هیچ کدوم از این چیزها ممکنه درست نباشه و اتلاف وقت باشه. بخاطر این احتمال هیچوقت شده که وسط کار ناامید بشن؟ و جواب دادن که اصلا و کلا از زندگیشون راضین و خیلی زندگی خوبی داشتن. *زیبا بود؛ حتی به غلط!*

از فیزیک به شدت راضیم و حس می‌کنم در نهایت به جاهای خوبی قراره برسم!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تاریکی درخشان rama راه های نرفته داستان های حکیمانه بهترین لحظات کنارفرشته عمرم سونیا Delvin نسیم نماز الفبای ناخوانای احساس تنور گازی استوانه ای - تنور گازی خانگی ,تولید و پخش تنور گازی ارومیه